Podlahy Dveře Dřevo-konstrukce
            
pdhorky@email.cz
Živé podlahy:
Živé podlahy : EGGER PRO Design
Živá podlaha, která vás okouzlí - termoplastický polyuretan EGGER PRO Design. Podlaha, která má všechno vyladěnodo posledního detailu.
Taková je nová krytina EGGER PRO Design, ultra moderní, ultra robustní a ultra variabilní.
Všichni dobře známe situaci, kdy máme po probuzení na tváři nehezké otlačeniny, které ale po čase samy zmizí aniž by po sobě zanechaly stopy. Může za to naše kůže, která je největším živým orgánem našeho těla. A stejně tak se chovají i Živé podlahy, které díky svým unikátním vlastnostem dokáží samy vyrovnat povrchové deformace například od židlí, těžkých předmětů či podpatků dámských lodiček.

EGGER EGGER PRO Design, který má geneticky zakódovánu vysokou pevnost a moderní vzhled, je průsečíkem vlastností krytiny na bázi dřeva s těmi na bázi plastu. Se svou konstrukční výškou 5 mm a odolností vůči opotřebení i poškrábání se hodí nejen do privátních, ale i do komerčních prostor. Jádro tvoří pevná nosná deska s dřevěným základem a dvojitou ochranou DualSeal, zatímco povrchová vrstva se skládá z termoplastického polyuretanu. Navíc je bez PVC a změkčovadel. Podlahová krytina EGGER EGGER PRO Design je k dispozici ve dvaceti autentických dřevěných i kamenných dekorech a vyznačuje se jedinečnou funkcí Memory. To z ní dělá první podlahovinu s pamětí. V praxi to znamená, že takřka veškeré povrchové deformace, jako jsou například otisky nohou nábytku, jsou působením SelfRepair efektu vráceny do původní podoby a podlaha tak vypadá stále jako nová.
Pokud byste tedy zatoužili po odolné, protiskluzové, barevně stálé podlaze, která je navíc odolná i proti vlhkosti, pak není nic jednoduššího než zvolit EGGER EGGER PRO Design.
Novinka na trhu, která je zároveň posledním vylepšením, které opustilo dílny společnosti EGGER se jmenuje PRO Design. Inovativní podlaha z materiálu TPU, termoplastického polyuretanu, je opravdu průlomem na trhu. Může za to efekt SelfRepair a funkce Memory - díky nim si podlaha zachová svůj vzhled. Pokud na nějakém místě stál například těžší stůl a vznikl otisk jeho nohou v podlaze, podlaha dokáže tuto deformaci po krátké době sama napravit. Nejen proto se společnost EGGER nebála dát na ni záruku pro domácnosti 25 let a pro komerční použití 5 let.

EGGER PRO Design jsou tiché krytiny s ultra výdrží, vysokou pevností a moderním vzhledem, vyrobené z přírodních materiálů. Povrch prken tvoří TPU, odolný proti vodě a s efektem SelfRepair. Pod ním je integrovaná dekorační vrstva pro vysoce autentický vzhled dřeva či kamene. Jádro podlahy je tvořeno takzvaným UWF (Ultra Wood Fibre Board) vyrobeným z vláken přírodních dřevin s vysokou hustotou a dvojitým utěsněním. Konstrukční výška je 5 mm a povrch je upraven protiskluzově, což ocení každá domácnost.

Ceník a Katalog EGGER PRO DesignKE STAŽENÍ
Cena bez DPH  823 kč,-m2   Cena s DPH  996 kč,-m2